VESTI

Karte za koncert Jovana Kolundžije

KONCERT JOVANA KOLUNDŽIJE

Sreda, 28. novembar u 20.00 časova

Velika dvorana Kulturnog centra „Brana Crnčević“

Jovan Kolundžija, violina

Nada Kolundžija, klavir

Svi učenici i zaposleni u OMŠ „Teodor-Toša Andrejević“ u Rumi mogu kupiti karte za koncert maestra Jovana Kolundžije po ceni od 250 dinara. Potrebno je samo prijaviti se u sekretarijatu škole.

Proslavljeni violinista Jovan Kolundžija započeo je u oktobru mesecu veliku koncertnu turneju po Srbiji. Pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i informisanja, a u organizaciji Ustanove Gvarnerius, Jovan Kolundžija nastupa u osam gradova Srbije. Kako je maestro Jovan Kolundžija veliki deo svog umetničkog angažovanja posvetio promovisanju mladih talenata, tako će i na ovoj turneji održati majstorske kurseve za najtalentovanije učenike muzičkih škola iz gradova domaćina, a najbolji među njima pridružiće se maestru na sceni. Prvi koncert turneje održan je polovinom oktobra u Centru za kulturu u Mladenovcu, a do kraja godine uslediće koncerti i majstorski kursevi u Ćupriji, Kovačici, Pančevu, Jagodini, Svilajncu, Rumi i Smederevu.